Rektör Battal Yeşil Alan Personeline Sertifika Verdi - Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi
  • Yüzüncü Yıl Üniversitesi Facebook Sayfası
  • Yüzüncü Yıl Üniversitesi Twitter Sayfası
  • Yüzüncü Yıl Üniversitesi Youtube Sayfası
  • Yüzüncü Yıl Üniversitesi Google+ Sayfası
logo


>  Genel Duyurular
Rektör Battal Yeşil Alan Personeline Sertifika Verdi
 
Rektör Battal Yeşil Alan Personeline Sertifika Verdi

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Sürekli Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde düzenlenen ve 22 ayrı konuda verilen “Makine ve Teçhizat Eğitimi” kursunu başarı ile tamamlayan kursiyerlere Rektör Prof. Dr. Peyami battal tarafından sertifikaları verildi.
YYÜ Yeşil Alan Müdürlüğü Çalışanlarına Mesleki Yetkinlik Kazandırma Programı kapsamında düzenlenen 35 saatlik kursun sonunda başarılı olan personel için sertifika töreni düzenlendi. Törende konuşan YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal Üniversite yönetimi olarak bu tür mesleki yeterlilik kazandırma eğitimlerinin önemini vurgulayarak; “Üniversitemizde altyapı ve üstyapı çalışmalarımızı büyük oranda tamamladık. Bu çalışmalarımız devam ederken yeşillendirme çalışmalarını da ihmal etmedik. Artık çok daha yeşil ve yaşanabilir bir yerleşkemiz var. Bu çalışmalarda yeşil alan müdürlüğümüz ve çalışanlarının da büyük katkısı olmuştur. Personelimize yönelik bu tür meslek içi eğitimlere çok büyük önem veriyoruz. Bu eğitimler Sürekli Eğitim Merkezimiz desteği ile bundan sonra da devam edecektir. Sertifika almaya hak kazanan tüm çalışanlarımızı kutluyor, sertifikalarının hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.
YYÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Kazankaya, Genel Sekreter Prof. Dr. Yusuf Uzun, yetkililer, Yeşil Alan Müdürlüğü çalışanları ve kursiyerlerin de katıldığı tören sertifikaların protokol tarafından verilmesi ile sona erdi.
 Gençlik ve Spor Bakanlığı
Üniversitemiz Ulusal Açik Ders Malzemeleri Konsorsiyumu Üyesidir
Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı(YÖK)
European University Association
Basbakanlik Iletisim Merkezi
Elektronik Bilgi Yönetim Sistemi
YYÜ Anket Sistemi
Ekmegini Israf Etme
Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü
Bologna