Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi
  • Yüzüncü Yıl Üniversitesi Facebook Sayfası
  • Yüzüncü Yıl Üniversitesi Twitter Sayfası
  • Yüzüncü Yıl Üniversitesi Youtube Sayfası
  • Yüzüncü Yıl Üniversitesi Google+ Sayfası
logo


>  Genel Duyurular
YYÜ'de Resim Sergisi
 
YYÜ'de Resim Sergisi

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü son sınıf öğrencisi Sinem Ertan'ın  kişisel resim sergisi düzenlenen törenle açıldı.
Serginin açılışında konuşan Van YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, üniversite olarak sanat alanında özellikle resim ve müzik alanında çok iyi bir noktada olduklarını belirterek; "Artık Güzel Sanatlar Fakültemiz Van sınırları içinde yaptığı güzel şeyleri  Van sınırları dışına taşıyor. Önümüzdeki günlerde mecliste açılacak olan sergi de bizi ayrıca mutlu ediyor. Başta dekanımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu günde öğrencimiz Sinem Ertan'ın resim sergisi açılışını yapacağız. Kendisini kutluyorum başarılarının devamını diliyorum" dedi.
Güzel Sanatlar Fakültesi fuaye alanında birbirinden güzel eserlerden oluşan sergiyi gezen Rektör Prof. Dr. Peyami Battal yaptığı çalışmalar hakkında Sinem Ertan'dan bilgi aldı. Sergiye Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Çiçek,  öğretim görevlileri, öğrenciler ve çok sayıda kişi katıldı.Gençlik ve Spor Bakanlığı
Üniversitemiz Ulusal Açik Ders Malzemeleri Konsorsiyumu Üyesidir
Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı(YÖK)
European University Association
Basbakanlik Iletisim Merkezi
Elektronik Bilgi Yönetim Sistemi
YYÜ Anket Sistemi
Ekmegini Israf Etme
Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü
Bologna