Rektör Battal Van MYO'da Bilgisayar Laboratuarı Açtı - Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi
  • Yüzüncü Yıl Üniversitesi Facebook Sayfası
  • Yüzüncü Yıl Üniversitesi Twitter Sayfası
  • Yüzüncü Yıl Üniversitesi Youtube Sayfası
  • Yüzüncü Yıl Üniversitesi Google+ Sayfası
logo


>  Genel Duyurular
Rektör Battal Van MYO'da Bilgisayar Laboratuarı Açtı
Rektör Battal Van MYO'da Bilgisayar Laboratuarı Açtı


Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal  Van Meslek Yüksek Okulu'nda (Van MYO) kurulan bilgisayar laboratuarının açılışını yaptı.
YYÜ Van MYO'da kurulan  İktisadi İdari Programlar Bilgisayar Laboratuarı'nın açılışını Rektör Prof. Dr. Peyami Battal gerçekleştirdi. Son teknoloji ürünü bilgisayarlarla donatılan laboratuarın mobilyaları ise Van MYO Mobilya ve Dekorasyon Bölümü tarafından üretildi.
Açılışta konuşan Rektör Prof. Dr. Battal öğrencilerin teknolojik alt yapı anlamında daha iyi koşullarda ders yapabilmeleri için rektörlük olarak gereken tüm desteği verdiklerini ifade ederek, "Bizim amacımız öğrencilerimizi daha donanımlı olarak mezun etmek. Bu amaçla rektörlük olarak tüm birimlerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Laboratuarımızın mobilyalarının da mobilya dekorasyon bölümümüz tarafından yapılması ayrıca sevindirici bir durum. Bilgisayar laboratuarımızın hayırlı olmasını diliyorum" dedi.
Konuşmanın ardından açılış kurdelesini kesen Rektör Battal laboratuarda incelemelerde bulunduktan sonra öğrencilerle de sohbet etti.
Açılışa Van MYO Müdürü Doç. Dr. Zeki Duman, Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Himmet Koltaş ve Öğr. Gör. Selçuk Usta, MYO Sekreteri Özkan Akbulut, akademisyenler ve öğrenciler katıldı.
 Gençlik ve Spor Bakanlığı
Üniversitemiz Ulusal Açik Ders Malzemeleri Konsorsiyumu Üyesidir
Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı(YÖK)
European University Association
Basbakanlik Iletisim Merkezi
Elektronik Bilgi Yönetim Sistemi
YYÜ Anket Sistemi
Ekmegini Israf Etme
Bilgisayar Bilimleri Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü
Bologna